Dziwny jest ten świat

… to mało powiedziane ! ;-)

Polskie internetowe media

Chodzi o Gazetę Wyborczą, TVN24, Życie Warszawy, ONET.pl, WP.pl

i taki oto opisik…

Kłamliwe zarzuty sprzed roku pod adresem Bogusława Wolniewicza w końcu zdemaskowane. Wypowiedzi osób związanych z RM zbyt trudne do zrozumienia przez GW? Czy TVN będzie próbował to ocenzurować, tak jak Durczoka?

Ja wyciągam jeden wniosek z tego, te nasze polskie media, [nie tylko polskie?] są po prostu nie rzetelne. To jest po prostu papka, chodzi mi o mass media. Wielka szkoda żeby mass media miały taką opinię, no ale co zrobić, taka jest prawda. Mniemam że są też media, dajmy na to jakieś gazety, czy tam czasopisma, jakieś miesięczniki które są całkiem dobre, ba są po prostu dobre, dostarczają rzetelne informacje i starają się być obiektywne. Nie piszę o co mi konkretnie chodzi, każdy ma swoje zdanie, swoje źródła. Tak czy siak wiadomo czym karmią ludzi przed telewizorem, w necie też zresztą ;/

Luty 16, 2009 - Posted by | Inne

3 Komentarze

 1. Media, obojętnie jakie to gówno, którego nie warto czytać, słuchać, oglądać.

  Rzadko wśród tej kupy znajdzie się coś merytorycznego i rzetelnego.

  Komentarz - autor: John Cooper | Luty 17, 2009

 2. No rzadko ale są też i ciekawe informacje, na moje to nie tak że nie warto w ogóle, no i są media i media, różnią się. Chyba że mówisz o tych naszych głównych mediach to one faktycznie są zbliżone i serwują ten sam rodzaj papu.

  Komentarz - autor: Vendetta | Luty 17, 2009

 3. Dopóki ludzie w mediach szukać będą prawdy to daleko nie zajdą…

  Komentarz - autor: ggrafik | Luty 18, 2009


Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogerów lubi to: