Dziwny jest ten świat

… to mało powiedziane ! ;-)

Piotr Gulczyński (prezes Instytutu im. Lecha Wałęsy)

Lech Wałęsa to takie ścierwo które trochę zaszkodziło Polsce, tylko że ludzie o tym nie wiedzą. Polecam książkę „Poza Układem” jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej.

links w sprawie:

Luty 10, 2009 - Posted by | Inne

5 Komentarzy

 1. A kimże ty jesteś, że śmiesz obrzucać tak łatwo epitetami starszych od siebie? Cóż ci okropnego ten straszny Wałęsa zrobił? Oj przydałby ci się mocny klaps chłopczyku za takie stwierdzenia. Gdy kończył się komunizm ty jeszcze srałeś w pieluchy wchodząc na stojąco pod szafę. Gówno wiesz o tamtych czasach, bo tak można tylko nazwać twoją wiedzę książkową którą czerpiesz z twórczości nawiedzonych państwa Gwiazdów, czy RdioMaryjnych guru. Wałęsa nie jest i nigdy nie był krystalicznie czystym człowiekiem, działał w trudnych uwarunkowaniach i stąd konsekwencje. To oczywiste dla każdego, ale to nie jest powód do obrażania go. Żal mi twoich rodziców, że ich syn wychował się ta takiego gnoma. Zastanów się nad tym co piszesz, bo klepanie co ślina przyniesie na język pokazuje tylko, że twój rozwój umysłowy zatrzymał się w okolicach 1989 roku.

  Komentarz - autor: Wychowawca | Luty 13, 2009

  • Co kolego , jesteś uwłaszczonym komuszkiem czy sbeczkiem który nosił koLesia na rynku w Krakowie? Nie rób z sobie podobnych , postaci pomnikowych , monumentów, bohaterów. Możesz sobie próbować wychowywać nowe pokolenie naiwniaków ale są jeszcze ludzie którzy dobrze pamiętają tamte czasy. Ludzie myślący dobrze wiedzą że rok 1989 to był jeden wielki przekręt. A ci którzy w 1980 roku naprawdę walczyli pozostali bezimienni zapomniani i przeważnie chorzy i biedni. Więc odpieprz się od gościa który mówi prawdę. Najlepiej siedź cicho i konsumuj.

   Komentarz - autor: was | Maj 1, 2009

 2. A jakie to trudne uwarunkowania w których żył?

  „jak śmiesz obrzucać takimi epitetami”… państwa Gwiazdów? Dlaczego ich obrażasz? A moich rodziców zostaw w spokoju.

  Komentarz - autor: Vendetta | Luty 13, 2009

 3. Widzę, że jesteś zwolennikiem jedynej słusznej prawdy, nie skłonnym do refleksji. Szkoda mojego czasu na monolog, żegnam.

  Komentarz - autor: Wychowawca | Luty 13, 2009

 4. Im więcej czytam, tym bardziej się przekonuję, że Wałęsa był bardzo złym człowiekiem. Inaczej nie donosiłby na kolegów za kasę, potem nie niszczyłby Solidarności i nie dogadywałby się z komuną. Wreszcie jako prezydent nie niszczyłby polskiej sceny politycznej przy udziale SB, UOP i WSI. Haniebne zachowanie Wałęsy i jego ludzi w tym klipie tylko to potwierdza. Widać, że w Polsce rządzonej przez Tuska znowu źle będzie się działo. Szkoda…

  Komentarz - autor: Harry | Kwiecień 23, 2009


Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogerów lubi to: