Dziwny jest ten świat

… to mało powiedziane ! ;-)

David Icke o truciznach dla człowieka

Koniec sankcji za odmowę szczepień!

tekst z wolnych mediów…

Opublikowano: 29.12.2008

Już wkrótce wchodzi w życie nowa ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

Najważniejszą nowością jest, że ustawa znosi sankcje wobec rodziców i opiekunów dzieci, którzy odmawiają poddawania ich obowiązkowym szczepioniom ochronnym. Dotąd groziły im procesy sądowe i kary grzywny.

Jedyne co grozi przeciwnikom szczepionek, to przymusowe leczenie osób, które nie poddały się szczepieniom, a u których podejrzewa się zarażenie niebezpieczną chorobą zakaźną. Mówi o tym Art. 36: “Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarnoepidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.”

Oprócz tego ustawa nakazuje prowadzenie rejestru wszystkich niepożądanych skutków ubocznych wynikających ze szczepień (lekarze i felczerzy mają 24 godziny na dokonanie zgłoszenia podejrzenia lub rozpoznania skutków ubocznych) a producentów szczepionek zobowiązuje “do podejmowania wszelkich działań, aby wprowadzany produkt nie stanowił źródła zakażenia dla ludzi”.

Ustawa została przyjęta przez Sejm z poprawkami Senatu 5 grudnia 2008. Prezydent podpisał ją 10 dni później. Ustawa wchodzi w życie 1 stycznia 2009, za wyjątkiem Art. 9, który będzie obowiązywac od 1 stycznia 2010.

Pełną treść ustawy można przeczytać TUTAJ.

Opracowanie: Maurycy Hawranek
Dla “Wolnych Mediów”

Źródło: http://wolnemedia.net/?p=12022

Powyższy materiał filmowy pochodzi z wykładu który jest tu: http://www.youtube.com/watch?v=-rEeDTFs808&feature=PlayList&p=B948F136613756D8&index=0&playnext=1

Styczeń 16, 2009 - Posted by | Inne | , , , , , ,

1 komentarz

  1. Czesc Vendetta,
    ciesze sie ze jest taka strona jak twoja. Odnosnie codexu – zapodaje inna ciekawa strone http://www.stopcodex.pl zorganizowana przez opozycjonistow codex alimentarius w polsce – dodaj do linkow na stronie.

    Ps. mam nadzieje ze jesli dojdzie do takiego momentu dostane maske poczta ;)

    Komentarz - autor: Tomek P | Styczeń 19, 2009


Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogerów lubi to: