Dziwny jest ten świat

… to mało powiedziane ! ;-)

Nowe prawo i delegalizacja internetu?

Autor bloga vagla.pl napisał że 18 grudnia wchodzi nowe absurdalne prawo…

1. Kto wytwarza, pozyskuje, zbywa lub udostępnia innym osobom urządzenia lub programy komputerowe przystosowane do popełnienia przestępstwa określonego w art. 165 § 1 pkt 4, art. 267 § 3, art. 268a § 1 albo § 2 w związku z § 1, art. 269 § 2 albo art. 269a, a także hasła komputerowe, kody dostępu lub inne dane umożliwiające dostęp do informacji przechowywanych w systemie komputerowym lub sieci teleinformatycznej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3

http://prawo.vagla.pl/node/8263

Co ja o tym sądze?

podwaliny dla przyszłości…
Dajmy na to ktoś jest bardzo nie wygodny, i teraz aby go ukarać mamy na niego haczyk. Także dla tych którzy okażą się nie wygodni, będzie „prawo” za które pójdą siedzieć. O to chodzi.
Wszystko będzie i jest jak było, z tym tylko że prawnie, legalnie będzie można kogoś posadzić za kraty. W ten sposób wprowadza się PO CICHU pewne sprawy. Ludzie myślący wiedzą o co biega, wiedzą że jest coś nie tak, że tak nie powinno być! z tym tylko że jest ich w mniejszości, ale całe szczęście coraz więcej ludzi zaczyna myśleć.
W najprawdziwszej prawdzie chodzi o kasę i władzę.

Grudzień 12, 2008 - Posted by | Inne

1 komentarz

  1. i tutaj kłania się…”folwark zwierzęcy”, nic dodać nic ująć.Jeżeli nie będziemy reagować na tego typu pokusy to już w niedalekiej przyszłości „czip” stanie się prawnym nakazem.

    Komentarz - autor: skryba | Grudzień 14, 2008


Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogerów lubi to: