Dziwny jest ten świat

… to mało powiedziane ! ;-)

Rzut oka na matriks

Bogata Polska pożyczyła pieniądze Islandii [czyli ludziska mają to w dupsku, a państwo tym bardziej robi swoje]

Rodzaje manipulacji w hipermarketach[czyli masa ludzka zaprogramowana na tanie żarcie]

Obciach TV [czyli ogłupianie, hipnotyzowanie, programowanie, upośledzenie umysłu przez odbiornik tv]

i na koniec

Referendum, którego nie było [czyli historia na naszych oczach, co media na to? – nie widzą problemu!]

tak, tak jesteśmy za traktatem lizbońskim. My nie wiemy co to, ale Tusk nam powiedział że jest ok. W ogóle media non toper krzyczą żeby być za traktatem, aha i jeszcze chcemy tarczę! drogie polskie owieczki co wy na to?

owce odpowiedziały: me e e e

Przyszłość: Obywatel to człowiek który powinien wiedzieć wszystko to czym zajmuje się jego państwo. Obywatel powinien wiedzieć, rozumieć, znać się na sprawach gospodarki, finansów i życia. Generalnie wszystkiego. Wiedza ta powinna być łatwa, tego powinno uczyć się w szkole. Podstaw życia w swoim państwie. Prawo które to wszystko określa, powinno być łatwe, łatwo dostępne, wszystkie informacje łatwo dostępne. Absurdy powinny być wykluczone. Tylko pożyteczne prawa dla ludzi, dążenie do tego aby wyeliminować prawo w ogóle i oprzeć się na logicznej pełnej wiedzy jednostce. Tacy ludzie nie wymagają prawa. Obywatel dopóki nie uzyska owej wiedzy nie jest obywatelem tylko biernym człowiekiem który nie powinien mieć możliwości głosu w czymkolwiek, dopóki nie wykształci się.

Teraźniejszość: Żyjemy w świecie gdzie informacje są zatajane, ukrywane. Informacje się komplikuje tak aby zrozumieć je mogła jak najmniejsza ilość osób. Prawo dotyczy znacznej większości i rozszerza się aby obejmowało absolutnie wszystko – to jest budowanie własnego więzienia. Ludzie dostrzegają to ale jednostki u władzy robią swoje, ignorując innych. Znaczy to że jest coś nie tak i to bardzo, Ci ludzie nie myśłą jak inni, i tu trzeba zapytać dlaczego, może są chorzy na psychopatię. Albo zostali przekupieni, może są szantażowani.

Listopad 10, 2008 - Posted by | Inne

2 Komentarze

 1. Wchodzę na „Rodzaje manipulacji w hipermarketach” i…
  ————————————————————
  [403] Forbidden : Dostęp zabroniony
  Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /psychologiczne/rodzaje-manipulacji-w-hipermarketach/ na tym serwerze.
  ————————————————————
  ??????????????????????????????????????

  To nie działa ogólnie czy tylko u mnie…?

  Komentarz - autor: lux | Listopad 13, 2008

 2. też to mam

  Komentarz - autor: Vendetta | Listopad 13, 2008


Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogerów lubi to: