Dziwny jest ten świat

… to mało powiedziane ! ;-)

Złoty wywiad z Ronem Paulem

O pieniądzu, ekonomii, wojnach, demokracji i mediach.”

Oraz potwierdzenie najbliższych prognoz, najbliższej przyszłości gospodarki USA, a później całej światowej, coś jak efekt domina. Polecam do obejrzenia, poczytania, posłuchania, przemyślenia…

Część 2:

Część 3:

 

Część 4:

Cytat:

„(…)Ron Paul powiedział w niedawnym orędziu: „Musimy pamiętać że wybory są krótkoterminowymi wysiłkami; rewolucje są długoterminowymi projektami.”

1) Ron Paul właśnie wygrał wybory o fotel w Kongresie – zmiażdżył świstaka 70% – 30%.
2) W lecie będzie SPORY marsz na Waszyngton, oficjalnie zapoczątkowany przez RP (tak jak to zrobił M.L. King)
3) Wbrew temu co mówią media – Ron Paul nadal pozostaje w wyścigu prezydenckim. McCain wcale nie uzyskał jeszcze nominacji tak jak się zwykło o tym mówić. To dopiero za kilka miesięcy. A w międzyczasie obsmarował go The New York Times (jedna z najpoczytniejszych gazet w Stanach), na zadku siedzi mu komisja wyborcza bo dopatrują się nadużyć i po wtóre – McCain urodził się w Panamie do której USA nie ma żadnych praw terytorialnych a Konstytucja mówi wyraźnie, że tylko obywatele urodzeni na terenie USA mogą kandydować. De facto Arnie Schwarzenegger bardzo chciał ale nie mógł ze względu na ten zapis. Warto poczekać, może ktoś to w końcu wyciągnie na światło publiczne.
4) O Ronaldzie Reaganie również mówiło się że nie ma żadnych szans a głosił identyczne idee. Choć co prawda dzisiejsza komputeryzacja sprzyja matactwom.
5) McCain musi uzyskać 1149 delegatów – niech choćby zabraknie mu jednego i będzie negocjowana konwencja. Chwalą się że mają prawie 1200 – tylko że nie ma wiarygodnego sposobu na weryfikację tego – nie wiadomo kogo poprą delegaci po Huckabeem i Romneyu. A to jeszcze kilka miesięcy. (…)”

Autor: Riddickerr, źródło

Marzec 11, 2008 - Posted by | Kątem oka | , , , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogerów lubi to: