Dziwny jest ten świat

… to mało powiedziane ! ;-)

Jak będzie „wyglądać” przyszłóść Ziemi

Ostatnio pisałem o gospodarce i o tym że wszystkie znaki na niebie i na Ziemi wskazują na to że zbliżamy się do jakiegoś krachu gospodarczego a co za tym idzie jednego wielkiego haosu.

Można sobie wyobrazić jak będzie, albo jak było po uprzednim przeczytaniu bądź obejżeniu jakiegoś filmu historycznego. Jednym słowem nie różowo.

Są ludzie którzy uważają że to jakieś brednie, wyolbrzymione wymysły: „to na pewno tak nie będzie” „to się nie stanie” itd. Na jakiej podstawie tak uważają? Cóż pewnie mają swoje własne informacje, a może wymysły, ich sprawa!

Wystarczy jednak rozejrzeć się trochę dalej, zasięgnąć opinii i co ważne mieć otwarty umysł, czyli dopuszczać do siebie wszelkie informacje, nie być pewnym siebie. Jednym słowem albo Ci się chce w to wchodzić albo „mam to w d****” Coś jak z matrixa „którą pigułkę wybierasz wiedzy czy ignorancji” ?

Kiedyś powstał pewien film sci-fi o przyszłości Ziemi, o tym jak ludzie walczą … o benzynę.

Film nazwano „MAD MAX”

„Mad Max – australijski film z gatunku science-fiction z 1979 roku w reżyserii George’a Millera. Film opowiada o świecie ogarniętym przez wielki krach. Tytułowy Mad Max jest policjantem w Mieście Słońca.” (…)

wikipedia

Inny dziwny, ciekawy opis znalazłem na stronie madmaxgang.go.pl można poczytać…

Z kolei na youtube znalazłem fragment tegoż  filmu, to ‚jedynka’ (było więcej części):

Czy naszą przyszłością jest jeden wielki haos?

Marzec 3, 2008 - Posted by | Inne | , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogerów lubi to: