Dziwny jest ten świat

… to mało powiedziane ! ;-)

Dziwny świat, oj tak

Na świecie istnieją rzeczy o których filozofom się nie śniło:

[…] „W kolejnych miesiącach bestia zaatakowała kobietę, dzieci i samotnych ludzi, którzy wypasali zwierzęta hodowlane. Wielu zostało pożartych lub porwanych. Ludzie znaleźli również na wpół zniszczone martwe ciała i porozrzucane naokoło powyrywane kończyny.

8 października 1764 roku dwóch myśliwych ujrzało bestię i strzeliło do niej z odległości zaledwie 10-ciu kroków. Bestia upadła, ale natychmiast się podniosła. Myśliwi strzelili raz jeszcze – i bestia ponownie upadła. Jeszcze raz się podniosła i chwiejąc się uciekła do pobliskiego lasu. Kiedy uciekała, myśliwi postrzelili ją jeszcze raz, i za każdym razem upadała, podnosiła się i uciekała dalej.

Ludzie byli pewni, że została ona poważnie zraniona i że następnego dnia znajdą ją martwą. Wbrew przewidywaniom w ciągu kolejnych dni zginęło więcej ludzi niż zwykle, jak gdyby Bestia szukała zemsty za ataki na nią.” […]

Więcej ->

Sierpień 13, 2007 - Posted by | Inne

3 Komentarze

  1. a propos 9 fali – wczoraj obejrzalem film zrobiony na podstawie ksiazki j. keela, o ktorej pisze laura. tytul brzmi “przepowiednia” (org. “the mothman prophecies”) i, mysle, jest warty zobaczenia.

    Komentarz - autor: robert | Sierpień 13, 2007

  2. co do filmów, tak sobie skojarzyłem ostatnio film „Cube” – sześcian, co do wymiarów i gęstości. Oni w tym filmie wchodzili do różnych takich jakby rzeczywistości prostopadłych , ale niewiem gdzie tam umieścić gęstości :)

    Komentarz - autor: Paweł | Sierpień 14, 2007

  3. może na końcu

    Komentarz - autor: robert | Sierpień 14, 2007


Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogerów lubi to: